V. Výroční schůze

Home

V.výroční schůze naší Organizace proběhla v sobotu 30.1.2010 v sále sokolovny v Trhovém Štěpánově.
Zde podrobný zápis z celé akce.
Karel Kulíček ml. jako barman. Slečna Katka z Prahy - dnes už řadová členka Místopředseda právě oznamuje vrácení členství panu Jakubu Kulíčkovi,spokojen je i náměstek Kamarýt.
Paní pokladník vystoupila za plentou. V sále bylo plno emocí. Povyšování řadových členů. Nový řadový člen ing. Kment s dojetím děkuje předsedovi.
Jednatel při recitaci čekatelky Machovské jako osvětlovač. Zapisovatel jako moderátor večera. Čekatel Zelenka se nechal na památku vyfotografovat s místopředsedou. Náměstek Novotný se osvědčil jako kameraman.
Za mimořádný přínos Organizaci byla letos vyznamenána řadová členka Ivanka Kopecká, sólo si pak vystřihla s náměstkem pro sport a sexuální býchovu. Univerzální strašidlo Kopecký byl často viděn u pípy. Jednatel spokojeně
Organizace přijala do svých řad další nové čekatele.
Zapisovatel,předseda,místopředseda. Předseda při svém emotivním vystoupení. Baladu o početí Elišky přednesla čekatelka Machovská. Předání vítacího listu malé Elišce.
Běham přestávky U pípy. Na sále.
Organizace 2010 Předseda s vítězem znalostního kvízu paní Machovskou. Paní místopředsedová s čerstvým řadovým členem panem Turkem. Robert Šindelář zazpíval bez doprovodu nástrojů dvě písně ze svého repertoáru.
Sladkou tečku na závěr večera zajistila náměstkyně sl.Lejčková Náměstek Kamarýt s čekatelkou Veselou nad mísou koblih, které pekl ř.č.R.Šindelář Na baru. Čekatelka Bartušková se chystá ke skoku do náručí řadového člena  Fanytše.