Bývalý jednatel se žení

Home

Dne 7.7.2010 se nám oženil bývalý dlouholetý jednatel naší Organizace pan Petr Kulík. Při této příležitosti dal do placu několik desítek piv a několik litrů tvrdého alkoholu. Oslava se uskutečnila opět na fotbalovém hřišti, jelikož v destinaci U Dubu stále není možno rozdělávat ohně, vzhledem k dlouhotrvajícímu suchu. Akci jsme zároveň spojili s dopitím sudu, který nám zbyl z vody.
Nejprve to vypadalo, že se nás moc nesejde a dobré dvě hodiny "slavili" pouze náměstek Novotný s řadovou členkou Kolářovou, čekatelka Bartůšková a pan místopředseda, ale postupně se to sešlo. Na kole přijel sám pan předseda, z Berouna dorazil řadový člen Turek a ze střech slezli pánové Kulíček a Čarodejnice. V průběhu večera dorazili rovněž naši novomanželé a historky z prvních hodin manželství nebraly konce.
Jako malý dárek pak za Organizaci předala řadová členka Frühaufová s panem jednatelem novomanželům výlet letadlem nad naší rodnou obcí a nad rodnou obcí nevěsty. Mladá paní se pak přiznala, že jak ona, tak její syn Darek mají z létání panickou hrůzu. Týden na to letěli všichni tři a zatímco se Mistr kochal, jim bylo opravdu špatně, ale zážitek mají všichni.