Jouza 40,5

Home Up

Milý Jouzo!

Sešli jsme se dnes tady, abychom vypili sud u příležitosti Tvých dožitých čtyřicátin.

Ano, je to už pomalu půl roku, co jsi překročil hranici čtyřiceti let a načal další dekádu svého plodného života.

Jsi již poslední ze slavného ročníku „70“, kterému budeme gratulovat.

Už jako malý chlapec jsi se projevoval jako vášnivý milovník zvířat. Začalo to kočkami. Vždy jsme na Tebe se zatajeným dechem koukali, jak láskyplně bereš do ruky ocas čtyřnohé kamarádky a roztáčíš jí nad hlavou.A jak si spokojeně mručela. A pokračovalo to žábami, mezi kterými si se zápalem Tobě vlastním dokázal celé hodiny kličkovat na kole. Přišly rybičky a prasklé 200l akvárium, vytopený byt. Několik Daryků, holuby, slepice, králíci a především cizokrajní opeřenci. 

Ale tvým snem, jak všichni víme vždycky bylo mít velkého ptáka. A tak dovol, abychom Ti ho jako památku na dnešní den slavnostně předali. Jmenuje se Daryk a bude Tě mít rád, tak jako Tě má ráda snad jen Jouzovka Hukanová.

GRATULUJEME!!!

 

28.5.2011 oslavil řadový člen Kopecký již čtyřicet a půl roku svého života. K u příležitosti tohoto slavného výročí uspořádal v lokalitě "U Dubu" pohoštění pro přátele.
Za příjemného počasí se vypilo několik desítek piv a snědlo několik kilogramů vepřového masa. Podrobnou dokumentaci provedl náměstek Kamarýt: zde k nahlédnutí.
Předání daru.
Slavnosti se zůčastnil i bývalý pan předseda.
Ktanci zahrál Dj. Begy. Zbytky potravin si domů odnesla paní pokladník na připravené kárce.